Овај сајт користи колачиће, уколико наставите са његовим коришћењем сматра се да сте сагласни са нашом политиком приватности
Стара зграда

Универзитет у Београду
Технички факултет у Бору

ОСОБЉЕ ФАКУЛТЕТА

Редовни професори
# Титула Име и презиме Катедра
1.проф. дрСлађана АлагићКатедра за хемију и хемијску технологију
2.проф. дрЉубиша БалановићКатедра за металуршко инжењерство
3.проф. дрМиодраг БањешевићКатедра за подземну експлатацију лежишта минералних сировина
4.проф. дрДејан БогдановићКатедра за менаџмент
5.проф. дрГрозданка БогдановићКатедра за минералне и рециклажне технологије
6.проф. дрМилица ВеличковићКатедра за менаџмент
7.проф. дрМилован ВуковићКатедра за менаџмент
8.проф. дрНенад ВушовићКатедра за површинску експлатацију лежишта минералних сировина
9.проф. дрВесна ГрекуловићКатедра за металуршко инжењерство
10.проф. дрЈелена ЂоковићКатедра за природно математичке и опште техничке науке
11.проф. дрИвана ЂоловићКатедра за природно математичке и опште техничке науке
12.проф. дрИван ЈовановићКатедра за менаџмент
13.проф. дрЧедомир МалуцковКатедра за природно математичке и опште техничке науке
14.проф. дрДраган МанасијевићКатедра за металуршко инжењерство
15.проф. дрИвана МарковићКатедра за прерађивачку металургију
16.проф. дрСнежана МилићКатедра за хемију и хемијску технологију
17.проф. дрИсидора МилошевићКатедра за менаџмент
18.проф. дрСрба МладеновићКатедра за прерађивачку металургију
19.проф. дрЂорђе НиколићКатедра за менаџмент
20.проф. дрРадоје ПантовићКатедра за површинску експлатацију лежишта минералних сировина
21.проф. дрМарија Петровић МихајловићКатедра за хемију и хемијску технологију
22.проф. дрМилан РадовановићКатедра за хемију и хемијску технологију
23.проф. дрДејан РизнићКатедра за менаџмент
24.проф. дрЈовица СоколовићКатедра за минералне и рециклажне технологије
25.проф. дрДрагиша СтанујкићКатедра за природно математичке и опште техничке науке
26.проф. дрСаша СтојадиновићКатедра за површинску експлатацију лежишта минералних сировина
27.проф. дрДејан ТаникићКатедра за природно математичке и опште техничке науке
28.проф. дрМилан ТрумићКатедра за минералне и рециклажне технологије
29.проф. дрСнежана УрошевићКатедра за менаџмент
30.проф. дрМира ЦоцићКатедра за подземну експлатацију лежишта минералних сировина
31.проф. дрСнежана ШербулаКатедра за инжењерство заштите животне средине
32.проф. дрНада ШтрбацКатедра за металуршко инжењерство
Ванредни професори
# Титула Име и презиме Катедра
1.проф. дрСанела АрсићКатедра за менаџмент
2.проф. дрДанијела ВозаКатедра за менаџмент
3.проф. дрМилена ГајићКатедра за природно математичке и опште техничке науке
4.проф. дрМилан ГоргиевскиКатедра за металуршко инжењерство
5.проф. дрПредраг ЂорђевићКатедра за менаџмент
6.проф. дрДушко ЂукановићКатедра за подземну експлатацију лежишта минералних сировина
7.проф. дрСаша МарјановићКатедра за прерађивачку металургију
8.проф. дрНенад МилијићКатедра за менаџмент
9.проф. дрМаја НујкићКатедра за хемију и хемијску технологију
10.проф. дрМарија ПанићКатедра за менаџмент
11.проф. дрАна РадојевићКатедра за инжењерство заштите животне средине
12.проф. дрАна СимоновићКатедра за хемију и хемијску технологију
13.проф. дрИвана СтанишевКатедра за природно математичке и опште техничке науке
14.проф. дрЖаклина ТасићКатедра за хемију и хемијску технологију
15.проф. дрМаја ТрумићКатедра за минералне и рециклажне технологије
16.проф. дрАлександра ФедајевКатедра за менаџмент
17.проф. дрЗоран ШтирбановићКатедра за минералне и рециклажне технологије
Доценти
# Титула Име и презиме Катедра
1.доц. дрДраган ЗлатановићКатедра за подземну експлатацију лежишта минералних сировина
2.доц. дрЈелена ИвазКатедра за подземну експлатацију лежишта минералних сировина
3.доц. дрТања КалиновићКатедра за инжењерство заштите животне средине
4.доц. дрЈелена КалиновићКатедра за инжењерство заштите животне средине
5.доц. дрВладан МилошевићКатедра за минералне и рециклажне технологије
6.доц. дрИвица НиколићКатедра за менаџмент
7.доц. дрВладимир НиколићКатедра за минералне и рециклажне технологије
8.доц. дрДејан ПетровићКатедра за подземну експлатацију лежишта минералних сировина
9.доц. дрУрош СтаменковићКатедра за прерађивачку металургију
10.доц. дрАнђелка СтојановићКатедра за менаџмент
Наставници страног језика
# Титула Име и презиме Катедра
1.Сандра ВасковићКатедра за менаџмент
2.Ениса НиколићКатедра за менаџмент
3.Славица СтевановићКатедра за менаџмент
Асистенти са докторатом
# Титула Име и презиме Катедра
1.ас. дрЈелена ЈордановићКатедра за инжењерство заштите животне средине
2.ас. дрДрагана МедићКатедра за хемију и хемијску технологију
3.ас. дрЈасмина ПетровићКатедра за прерађивачку металургију
Асистенти
# Титула Име и презиме Катедра
1.ас.Катарина БалановићКатедра за минералне и рециклажне технологије
2.ас.Кристина БожиновићКатедра за металуршко инжењерство
3.ас.Добривоје ДубљанинКатедра за природно математичке и опште техничке науке
4.ас.Милица ЗдравковићКатедра за металуршко инжењерство
5.ас.Ивана ИлићКатедра за минералне и рециклажне технологије
6.ас.Адријана ЈевтићКатедра за менаџмент
7.ас.Драгана МариловићКатедра за минералне и рециклажне технологије
8.ас.Миљан МарковићКатедра за металуршко инжењерство
9.ас.Милијана МитровићКатедра за прерађивачку металургију
10.ас.Владан НеделковскиКатедра за хемију и хемијску технологију
11.ас.Милан НедељковићКатедра за прерађивачку металургију
12.ас.Александра ПаплудисКатедра за хемију и хемијску технологију
13.ас.Александра РадићКатедра за менаџмент
14.ас.Младен РадовановићКатедра за подземну експлатацију лежишта минералних сировина
15.ас.Милан СтајићКатедра за површинску експлатацију лежишта минералних сировина
16.ас.Соња СтанковићКатедра за хемију и хемијску технологију
17.ас.Анђела СтојићКатедра за природно математичке и опште техничке науке
18.ас.Павле СтојковићКатедра за површинску експлатацију лежишта минералних сировина
19.ас.Предраг СтолићКатедра за природно математичке и опште техничке науке
Сарадници у настави
# Титула Име и презиме Катедра
1.Аврам КовачевићКатедра за прерађивачку металургију
2.Марина МарковићКатедра за металуршко инжењерство
3.Александар ЦветковићКатедра за хемију и хемијску технологију
Општа служба
# Име и презиме Радно место
1.Тијана ЖивановићТехнички секретар
2.Наташа МиленковићСекретар факултета
3.Саша СимоновићВозач-аутомеханичар
4.Виолета СтојановићРеферент за радне односе
Служба за материјално-финасијско пословање
# Име и презиме Радно место
1.Виолета АлексићЛиквидатор
2.Вукосав АнтонијевићШеф службе за материјално-финасијско пословање
3.Снежана ЂошевскаРеферент за обраду података и спровођење јавне набавке
4.Милена ЂошевскаРеферент за обрачун плата
5.Бојана ЈанковићКњиговођа – билансиста
6.Војка СтанковићБлагајник
Информационо-комуникациони технички центар
# Име и презиме Радно место
1.Оливер МарковићШеф службе ИКТЦ
2.Драган МиленковићСистем администратор
3.Иван СтанојевићИнформатички техничар за софтверску подршку
Служба за студентска и наставна питања
# Име и презиме Радно место
1.Слободан МанчићШеф службе за студентска и наставна питања
2.Славољуб МарковићРеферент за наставу
3.Изворинка СимићРеферент за наставу
Библиотека
# Име и презиме Радно место
1.Сања ЖивковићБиблиотекар
2.Милица НицуловићШеф Библиотеке
3.Саша ТрифуновићКњижничар
Техничка служба
# Име и презиме Радно место
1.Граде ВануцићРадник на одржавању инсталација
2.Ивана ВасиљковићХигијеничар
3.Славко ГолубовићШеф техничке службе
4.Мимица ИлићХигијеничар
5.Љубиша ЈовановићКурир
6.Љиљана ЈоновићХигијеничар
7.Сузана РадовановићХигијеничар
8.Станча СтаменковићКурир
9.Верка СтанојковићХигијеничар
10.Александра СтојановићХигијеничар
Помоћно особље у настави - лаборанти
# Име и презиме Катедра
1.Миомир ВозаКатедра за површинску експлатацију лежишта минералних сировина
2.Горан ДимитријевићКатедра за прерађивачку металургију
3.Радмила ИлићКатедра за металуршко инжењерство
4.Маја ЈевтићКатедра за металуршко инжењерство
5.Тијана ЈовановићКатедра за хемију и хемијску технологију
6.Ивана НоваковићКатедра за хемију и хемијску технологију
7.Тамара ПеришићКатедра за прерађивачку металургију
8.Маја СавићКатедра за хемију и хемијску технологију
9.Јасмина СтиковићКатедра за хемију и хемијску технологију
10.Добринка ТрујићКатедра за минералне и рециклажне технологије
Информације о упису    030 422 375